INOVACIJOS
VERTĖ
PROFESIONALUMAS
PARTNERYSTĖ

Mes esame

IVP Partners

Inovacijos

Ištobulintais, inovatyviais IT įrankiais, skaitmenizacija ir atsakingu požiūriu į informacijos saugą kuriame Jums pridėtinę vertę - efektyviname procesus, taupome resursus, užtikriname Jūsų duomenų saugumą. Kol kiti apie tai tik galvoja, mes - jau naudojame.

Vertė

Kuriame palankią aplinką ir vertingus draudimo sprendimus Jūsų verslo ateičiai užtikrinti. Identifikuojame „raudonus taškus“, atsižvelgiame į individualius poreikius ir nuolat esame Jūsų interesų gynėjais. Esame tie, kuriems iš tiesų rūpi.

Profesionalumas

Aplinkoje, kurioje priimti sprendimai turi reikšmingų pasekmių, mūsų daugiametę patirtį turinčių specialistų komanda tampa Jūsų verslo sergėtojais. Mes sumažiname įtampą ir rūpesčius ten, kur kyla grėsmė verslo tęstinumui.

Žmonės

Esame draudimo paslaugų tarpininkai ir rizikos valdymo konsultantai išskirtinai verslui, dirbantys nuo 2010-ųjų. Bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis, didžiaisiais užsienio draudikais, perdraudikais ir tarptautiniais brokeriais. Atstovaujame pasauliniams draudimo brokerių tinklams:

  • RENOMIA, a.s. (Centrinė ir Rytų Europa) ir Arthur J. Gallagher & Co. (globalus tinklas);
  • WTW (Willis Towers Watson PLC, globalus tinklas).

Mūsų misija - užtikrinti palankią aplinką ilgalaikiam Jūsų verslo augimui.
Mūsų vizija – būti pirmaujančiu novatoriumi verslo draudimo srityje.

Metame iššūkį nusistovėjusiam draudimo sektoriaus status quo, derindami patyrusią ir profesionalią komandą su pažangiausiais informacinių technologijų sprendimais.

Atsakingai vertiname rizikas susijusias su informacijos apsauga, verslo tęstinumu ir partnerystėmis, todėl mūsų veikla yra sertifikuota pagal tarptautiniu mastu pripažintą informacijos saugumo standartą ISO/IEC 27001.

Kodėl verta mus rinktis

dovilė
rimantas
evelina